Kolor na paznokciach, który wytrzyma znacznie dłużej – co warto wiedzieć? Manicure hybrydowy cennik Warszawa centrum, Wola

Standardowe lakiery do paznokci pozwalają zazwyczaj na uzyskanie doskonałego efektu, jednak ich wytrzymałość jest krótka. Dla osób, które nie chcą rezygnować z podstawowych czynności, jakie często należy wykonywać w domu, przeznaczony jest więc raczej manicure hybrydowy. Dlaczego jest on obecnie polecany i czy warto wykonać go u profesjonalisty?
Tak zwane hybrydy to paznokcie pomalowane lakierem hybrydowym. Można zakupić go samodzielnie, jednak należy pamiętać, że do jego utwardzenia niezbędna jest lampa UV. Jeśli jej brak, lakier nie zostanie dobrze utrwalony, co sprawi, iż nie będzie on trwały.

 

Dlatego w przypadku osób, które nie chcą inwestować w urządzenia niezbędne do wykonania manicure tego typu, lepiej sprawdzi się rezerwacja u manicurzystki.
Choć w przypadku takiego zabiegu jak manicure hybrydowy cennik może wydawać się nieco wygórowany, to jednak należy pamiętać, że wytrzymuje on co najmniej dwa tygodnie. To znacznie dłużej niż w przypadku standardowego lakieru, który nawet przy dodatkowym utrwalaniu wytrzymuje zaledwie kilka dni. W przypadku takich miejsc jak Warszawa centrum czy Warszawa Wola cena może być wyższa. Jednak w sytuacji, gdy manicure wykonuje doświadczona osoba, można zlecić jej wykonanie bardziej fantazyjnego projektu i mieć pewność co do jakości usługi.