Perfekcyjne rzęsy miralash. Ranking tuszy do rzęs i ranking odżywek do rzęs

Idealne rzęsy to obecnie cel dla wielu kobiet. Oprócz zastosowania sztucznych rzęs producenci dają możliwość poprawy rzęs za pomocą tuszy oraz odżywek. Których z nich warto jest używać i co trzeba brać pod uwagę decydując się na ich stosowanie?
Ranking tuszy do rzęs obejmuje zazwyczaj takie marki jak Maybeline, Rimmel czy Astor. Spośród różnego rodzaju tuszy warto jednak wybierać te, które dodatkowo wzmacniają rzęsy lub przynajmniej nie wpływają negatywnie na ich stan. Przesuszające działanie mają na przykład tusze wodoodporne.

 

Choć wykazują się one wyjątkową trwałością, to zawarte w nich składniki wpływają źle na rzęsy i mogą doprowadzić do pogorszenia ich kondycji.
Ranking odżywek do rzęs obejmuje obecnie różne marki. Jedną z nich jest miralash. Ten produkt obejmuje nie tylko odżywkę, ale również serum. Odżywka ma standardową formę i nakłada się ją dokładnie tak samo jak tusz do rzęs. Warto stosować ją na co dzień, ponieważ posiada ona składniki, które wzmacniają rzęsy. Jeśli jednak problem jest poważny, warto stosować również serum, które przyspieszy wzrost rzęs. Serum nakłada się tuż przy linii rzęs.