Makijaż trwały – jaki efekt można osiągnąć? Makijaż permanentny brwi i ust. Salon kosmetyczny Ursynów Warszawa

Wiele kobiet chce mieć perfekcyjny makijaż przez cały czas. Tymczasem jednak konieczne jest codzienne zmywanie kosmetyków, aby nie pogorszyć stanu skóry. Na szczęście istnieją jednak metody, które pozwalają na trwały makijaż.
Makijaż permanentny brwi to obecnie często wybierana usługa. Wynika to z faktu, iż obecnie modne są grubsze i ciemniejsze brwi. W przypadku naturalnie jasnych i cienkich brwi konieczne było uzyskiwanie pożądanego efektu poprzez codzienną poprawę ich kształtu i barwy przy pomocy cienia i kredki.

 

Makijaż permanentny polega na wprowadzeniu pod skórę barwnika, podobnie jak dzieje się to przy standardowym tatuażu. Barwnik wprowadzany jest jednak płyciej, co zmniejsza ryzyko w przypadku, gdyby zabieg się nie udał. Zazwyczaj jednak efekt jest zgodny z oczekiwaniami.
Oprócz permanentnego makijażu brwi możliwe jest także wykonanie takiego makijażu w przypadku ust. W takiej sytuacji możliwa jest nie tylko poprawa ich koloru i kształtu, ale także likwidacja niewielkich zmarszczek. Makijaż permanentny ust powinien być wykonywany przez profesjonalistę. W takim miejscu jak Warszawa Ursynów można znaleźć salon kosmetyczny, który podejmie się tego typu zabiegów i zapewni perfekcyjny efekt.