Opalenizna bez promieniowania UV. Salon kosmetyczny, opalanie natryskowe w Warszawie

Doskonała opalenizna to coś, co trudno jest uzyskać przed rozpoczęciem sezonu. Wiele osób decyduje się więc na sesje w solarium, co jednak według lekarzy nie jest zbyt zdrowe. Dlatego też o wiele lepiej jest zdecydować się na alternatywne sposoby uzyskiwania opalenizny. Które z nich są najlepsze?
Samoopalacz to jedna z możliwości uzyskania doskonałej opalenizny w krótkim czasie. W drogeriach można znaleźć wiele tego typu preparatów. Ich wadą jest jednak stosunkowo krótka wytrzymałość, a dodatkowo często również nieprzyjemny zapach podczas używania.

 

Wiele osób ma również problem z równomiernym nałożeniem preparatu. To powoduje, że pojawiają się nieestetyczne smugi.
Aby zapewnić sobie dłuższą opaleniznę tego typu lepiej więc zdecydować się na opalanie natryskowe w Warszawie. Takie opalanie pozwala na uzyskanie odpowiedniego kolorytu stopniowo i bez smug, co przypomina uzyskiwanie naturalnej opalenizny. Warto także wiedzieć, że opalenizna po opalaniu natryskowym utrzymuje się dłużej niż ta uzyskana w domu przy pomocy samoopalacza. Aby uzyskać taki efekt wystarczy wybrać profesjonalny salon kosmetyczny oferujący takie usługi.